Pozitif Isı Firması olarak İstanbul içi Tüm ilçelere Kombi teknik servisini sizlere haftanın 7 günü 09:30-18:00 saat saatleri arasında servis hizmeti vermektedir.

Firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize kombi yedek parça, kombi bakımı, kombi montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Pozitif Isı İstanbul Kombi Teknik Servisi olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. z.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü

Teknik Servis İletişim Formu

Ucuzkombisatis.com Onlin Müşteri Hizmetlerinden

Çağrı Merkezi: +90 555 563 2979

bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Kombi Servisi
Uzman Teknik Kadro En Güncel ve Geniş Yedek Parça Stoğu Pozitif Isı Kombi Servisinde. Her Marka Kombi Ve Isıtma Sistemlerinde Teknik Servis Hizmeti En Uygun Ödeme Koşulları ve Hızlı Çözümleri İle Pozitif Isı Servisi Hep Yanınızda.

 %100 Müşteri Memnuniyeti
 Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları
 Geniş Yedek Parça Stoğu

Pozitif Isı Kombi tamirci ekibimiz siz değerli müşterilerimize Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet vermek adına çalışmaktadır. Gezici ekibimiz Kombi servislerini alır ve en kısa sürede işlerini tamamlar

bültenimize katılın

Almak için şimdi abone olun 40% herhangi bir ürün üzerinde kapalı!